Kosmetika & Pedikúra Brno - SalonHAPI.cz

Vítejte v salónu H.a.p.i., který je připravený hýčkat vaši pleť na velmi profesionální úrovni. Na co se můžete těšit? Salón nabízí kosmetické služby, pedikúru, epilaci a péči o řasy a obočí.

Něco málo o nás

Abychom mohli nabízet perfektní služby na vysoce profesionální úrovni, absolvovali jsem celou řadu školení a kurzů. Jedná se o šestiměsíční kosmetický kurz, Epilace voskem LYCON, kurzy určené pro suchou pedikúru, na laminaci obočí nebo pro lash lifting Emporio Lashes.

Svým zákazníkům poskytujeme nejen příjemné prostředí salonu, ale také naši pečlivost, preciznost, individuální přístup a pozitivní energii. Každému jednotlivému zákazníkovi se věnujeme tak, aby byl s výsledkem naší práce spokojený a to bez ohledu na čas. Samozřejmostí je dodržování přísné hygieny a desinfekce.

Kosmetice a pedikúře se věnujeme více jak pět let. Díky tomu jsme získali celou řadu zkušeností, které se nyní promítají i v naší práci.

Nechte se hýčkat

Z oblasti kosmetických služeb můžete využít základní ošetření pleti, pleťové masky a kosmetické procedury spojené s masážemi. K těmto účelům používáme kosmetiku značky Medik8. Tato britská kosmetická značka je celosvětově proslulá a poskytuje výrobky vysoké kvality, s dobrými účinky.

Co se pedikúry týká, kromě základního ošetření můžete vyzkoušet pedikúru suchou nebo s lakováním. Zde používáme produkty značky Podopharm Professional. Jedná se o komplexní a speciální řadu profesionálních přípravků určených právě pro pedikúru. Jednotlivé receptury byly vyvíjeny ve spolupráci farmaceutů, lékařů, pedikérů a podiatrů. Složení celé řady je nejen patentované, ale také unikátní a velmi účinné.

Proč se svěřit do rukou odborníků?

Dokonale se o vás postarají. Mají dlouholeté znalosti a zkušenosti, disponují celou řadou účinných produktů a prostředků. Pleť dokážou vyčistit do hloubky. Díky masážím obličeje zpevní vaše kontury, posílí kolagenová vlákna a podpoří činnost lymfatického systému. Kromě toho masáže podpoří dokonalé vstřebání použitých přípravků.

Pravidelná pedikúra může pomoci předcházet některým kožním nebo ortopedickým obtížím.

Návštěva kosmetického salonu také přináší dokonalou relaxaci, vy si odpočinete a vaše tělo bude hýčkáno profesionály.