Lash Lifting - SalonHAPI.cz

Lash Lifting + Botox

950 Kč / 90 min.

CO JE LASH LIFTING + BOTOX?

Přirozené, přesto výrazné a husté řasy? Díky metodě LASH LIFTING & LASH BOTOX ano!

V salonu H.a.p.i. nabízíme i péči o vaše řasy – které právě díky proceduře Lash Lifting + Lash Botox získají perfektní tvar, budou hustší, opticky prodloužené a celkově velice výrazné. A hlavně – stále přirozené a vaše!

Lash Lifting a Lash Botox jsou opravdu převratnou novinkou v péči o vaše vlastní řasy – tyto procedury jsou ideální pro všechny ženy, které si přejí zvýraznit své řasy, dát jim krásně zatočený tvar, opticky je prodloužit, zahustit a hlavně se o ně už nemuset starat!

Skvělé na obou procedurách je, že jsou samozřejmě neinvazivní, bezbolestné a hlavně, velice šetrné a hypoalergenní. Pracuje se pouze s vašimi vlastními řasami a speciálními gely, díky kterým se řasy natočí a získají tak požadovaný tvar.

V čem proces Lash Liftingu spočívá? Ve třech základních krocích – nejdříve se na řasy nanese speciální gel, který strukturu řasy otevře, následně se řasy natočí na miniaturní silikonové podložky a vytvarují se tak do požadovaného tvaru. Závěrem se opět aplikuje gel, který vlákno řasy uzavře. Výsledkem jsou dokonale již od kořínků zatočené řasy, které budou držet tvar a neslepí se.

Pro lepší a celkově intenzivní efekt se na řasy pak může použít profesionální barva – díky které působí řasy mnohem víc výraznějším dojmem.

Následně naše kosmetička nanáší na řasy revoluční ozdravnou kúru – Lash Botox. Jedná se o vysoce účinnou vyživující péči, která je doslova vzpruhou pro poničené, lámavé, slabé a obecně nevýrazné řasy.
Tato péče řasy hloubkově vyživuje, hydratuje a navíc i vyhlazuje pokožku v oblasti očního okolí.

Efekt z této procedury vydrží klientkám vždy 6-8 týdnů, v závislosti na individuálním stavu řas.
Vaše řasy budou díky Lash Liftingu & Lash Botoxu zdravé, dokonale zatočené, husté, opticky prodloužené a celkově výraznější – a to až o 50%! A to hlavní – stále se bude jednat o vaše vlastní, přirozené řasy!