Obočí - SalonHAPI.cz

Laminace obočí

Thuya

950 Kč / 60 min.

Úprava obočí a barvení

Thuya

390 Kč / 30 min.

OBOČÍ

Přirozené obočí v perfektním tvaru – díky laminaci!

Laminace obočí je procedura, která spočívá v narovnání vlastních chloupků obočí, jejich zvýraznění a následné fixaci v požadovaném tvaru. Výsledkem je zcela přirozený vzhled obočí, a to bez jakýchkoliv invazivních zásahů, tetování a bez nutnosti následné péče.

Službu, kterou v salonu H.a.p.i. taktéž svým zákaznicím nabízíme, je laminace obočí – jedná se o trend, který je právě v ohledu péče o obočí velice žádaný. Primární je v případě laminace přirozený vzhled plného tvaru obočí. Procedura laminace je navíc velice šetrná, hypoalergenní, neinvazivní, klientce vydrží dokonale upravené obočí, o které se již nemusí starat i jeden měsíc.

Procedura laminace je vhodná pro každý typ obočí – husté, nepoddajné, ale i poškozené, nebo řídké, kde chloupky chybí.

V salonu H.a.p.i. pracujeme s profesionální péčí značky THUYA, která je pro laminaci obočí ideálním pomocníkem.

Samotný proces laminace spočívá v několika krocích, kdy kosmetička nejdříve obočí a pokožku v okolí dokonale odlíčí a odmastí.
Následně se nanáší speciální prostředky, které vlákna chloupků přizpůsobí následné fixaci. Chloupky obočí se vyčešou do požadovaného tvaru, je možné je i zastřihnout, nabarvit a tím i zvýraznit.
Následně se speciálním prostředkem narovnané, vyčesané a pozvednuté chloupky zafixují v požadovaném tvaru.

Procedura laminace v podstatě nemá žádné kontraindikace, je velice šetrná a samozřejmě zcela bezbolestná. V případě vysoké citlivosti pokožky a alergie je vše na konzultaci s naší kosmetičkou.
Laminace, respektive použité přípravky, vytváří na chloupcích obočí také ochrannou vrstvu, která je vyživuje, hydratuje a zároveň chrání proti působení okolních vlivů.