Pedikúra - SalonHAPI.cz

ZÁKLADNÍ bez laku

Podopharm sůl lázeň
Ostříhání nehtů
Ošetření nehtového lůžka
Ošetření skalpelem a bruskou
Footlogic změkčovací pěna
Jemná masáž
Olejiček na změkčení nehtové kůžičky

790 Kč / 60 min.
Odstranění laku +100 Kč extra
Nový SHELLAC lak +300 Kč extra

KOMPLETNÍ s lakem SHELLAC

Sundaní starého laku
Podopharm sůl lázeň
Ostříhání nehtů
Ošetření nehtového lůžka
Ošetření skalpelem a bruskou
Footlogic změkčovací pěna
Jemná masáž
Aplikace laku SHELLAC
Olejiček na změkčení nehtové kůžičky

990 Kč / 90-120 min.

Dopřejte špičkovou péči a relaxaci i svým nohám – zaslouží si to! Věděli jste, že naše nohy ujdou během průměrného života až neuvěřitelných 100 000 kilometrů? I proto si právě nohy a chodidla zaslouží naši pozornost a péči – pokožka nohou je každodenně skutečně namáhána.
Dopřejte si pravidelnou pedikúru, která je nejen estetickou záležitostí, ale je také zásadní pro zdraví pokožky na nohou a správný růst nehtů. Odborně a kvalitně provedená pedikúra dokáže efektivně vyřešit i mnohé zdravotní problémy.
Salon H.a.p.i. nabízí v rámci svých služeb pedikúru opravdu na špičkové úrovni – péče naší profesionální pedikérky s mnohaletou zkušeností z praxe vám zajistí perfektní výsledky. Ošetření nohou je samozřejmě zcela bezbolestné a pro vás bude příjemnou relaxací, kdy si odpočinete a zároveň uděláte i něco pro sebe a své zdraví. A to je přece vždy na prvním místě.V salonu H.a.p.i. naše pedikérka ke každému z klientů přistupuje zcela individuálně a volí takové postupy, které jsou dle aktuálního stavu chodidel žádoucí.
Kombinujeme pedikúru mokrou i suchou, vždy dle potřeb klienta. Zásadní je pro nás to, aby zákazník odcházel s tou nejlepší možnou poskytnutou péčí.
Primární je odstranění odumřelé kůže na nohou, eliminace otlaků a poskytnutí konkrétní terapie pro dané problémy a obtíže. Součástí je také konzultace s pedikérkou, která vám doporučí, jak co nejlépe pečovat o nohy i doma a jaké konkrétní produkty jsou vhodné.Součástí poskytovaných služeb v rámci pedikúry je samozřejmě i péče o nehty. Pro dámy pak nabízíme lakování kvalitními laky, používáme Shellac a případně i gel laky. Výsledkem budou vždy precizně upravené nehty a zdravé nehty.

Salon H.a.p.i. je moderně a stylově vybavený, pro pedikúru používáme kvalitní přístroje a potřeby, které jsou na špičkové úrovni. Dodržování přísných hygienických pravidel je pro nás naprostou samozřejmostí.