Peeling - SalonHAPI.cz

Kombinovaný peeling

Medik8

1 290 Kč/ 60 min.

Omlazení a regenerace pokožky díky peelingům Medik8

Peelingy renomované značky Medik8 představují efektivní řešení pro obnovu pleti. Jejich primárním cílem je zbavit pokožku odumřelých buněk, které se nachází ve svrchní části pleti. Díky tomu dochází k cílené regeneraci, omlazení a celkovému projasnění – ve všech partiích obličeje, v oblasti krku i dekoltu. Dopřejte vaší pleti vzpruhu, zaslouží si to!

V salonu H.a.p.i. nabízíme v ohledu kosmetické péče o vaši pleť také peelingové procedury od britské značky Medik8. Produkty této značky jsou velice oblíbené po celém světě, a to zejména pro vysokou účinnost a inovativní složení dané pestrým obsahem aktivních látek.

Monopeelingy i kombinované peelingy, se kterými pracujeme v salonu H.a.p.i., obsahují mimo jiné i vysoké koncentrace vitamínů C & A. Ty zvyšují celkový efekt omlazovacího procesu a zároveň pleti poskytují dostatečnou ochranu proti negativním vlivům vnějšího okolí.

Peeling by měl patřit k základním krokům ideálního kosmetického ošetření, je klíčovým pro následné dostatečné absorbování a vstřebávání dalších kosmetických přípravků, jako jsou masky, séra nebo krémy.

Pro dokonalý výsledek se doporučuje provést minimálně 3-6 ošetření v řadě, 1 peeling každých 10 až 14 dnů. Je vhodné také používat 3-5 dny po aplikaci peelingu speciálně navrženou domácí péči.

Při koupi tří procedur peelingu od Salonu H.a.p.i. dostanete Home kit ZDARMA! Hodnota této sady je 1500 a jedná se o originální výrobky Medik8. Naše kosmetička Vám také doporučí postup, jak o Vaši pleť následně pečovat.

Naše kosmetička vám vybere ten vhodný peeling přesně podle vašich individuálních potřeb, dle aktuálního stavu vaší pleti. Peelingy Medik8 jsou na špičkové úrovni, velice šetrné, vhodné i pro pleť se zvýšenou citlivostí či alergiemi. Ošetření peelingem je také velmi vhodné pro problematickou pokožku, dokáže efektivně řešit nedokonalosti, jako jsou akné, rozšířené póry, či zvýšená pigmentace. Veškeré peelingy Medik8 jsou vhodné jak pro mladistvou, tak i zralou pleť.

Peelingy jsou neinvazivním zásahem, jejich cílem je pleť zbavit odumřelých částeček kůže, nečistot. Výsledkem je projasněný a barevně sjednocený vzhled pokožky, dostatečná hydratace, eliminace pigmentových skvrn a celkové posílení kožní bariéry.

Kosmetička vám také doporučí produkty pro následnou domácí péči – vhodné přesně pro váš individuální stav pleti.

I díky peelingům můžete vypadat mladistvě a svěže!

Více o postupu procedury Peeling ZDE